Visi atliekami vidaus apdailos darbai

Kokybiškos remonto paslaugos pagal kliento poreikius. Visi remonto ir apdailos darbai, būsto apdailos paslaugos, buto ir namo remontas. Nemokamas atvykimas ir sąmatos sudarymas. 

Planuojate remonto ar apdailos darbus?

Prieš pradedant remonto ar apdailos darbus svarbu žinoti kokius darbus norite atlikti ir kokį biudžetą jiems galite skirti. Jeigu planuojate atlikti kapitalinį , kosmetinį remontą ar pilnai įrenti būstą su daline apdaila geriausia kreiptis į specialistus , kurie atlieka visus šiuos darbus iš vienų rankų, suteikia garantijas ir konsultuoja. Tokiu atveju žinosite tikslią kainą, darbų trukmę, turėsite garantijas ir sutaupysite laiko ieškant atskirai kiekvieno specialisto. 

Visi vidaus apdailos darbai bute, name ar kitos paskirties patalpoje : gipso montavimo darbai, tinkavimo darbai, grindų betonavimo darbai, glaistymo ir dažymo darbai, tapetavimo darbai, plytelių klijavimo darbai, santechnikos įrengimas, šildymo ir vėdinimo sistemų montavimas, elektros instaliacija, staliaus darbai. 

Vidaus apdailos darbai, vidinė apdaila, apdailos meistrai, visi apdailos darbai.
visų tipų grindų dangų montavimas

Būsto įrengimas nelengvas darbas, reikalingi ypač svarbus apdailos darbai, kurie lems kokybišką poilsio laiką jūsų namuose. Siūlome buto, namo ir kotedžo pilną įrengimą nuo santechnikos ir elektros darbų iki pilnos vidaus apdailos bei staliaus darbų.

Būsto įrengimas, buto ir namo įrengimas.
remonto paslaugos

Kapitalinis ir kosmetinis būsto remontas. Šių remontų darbų tikslas -suteikti jūsų namams naują išvaizdą. Darbų kaina šiems darbams yra skaičiuojama atsižvelgiant į bendrą ploto kvadratūrą. Orientacinė darbų kaina nuo 200 eurų/m2. Į darbų kaina įskaičiuoti visi reikiami remonto darbai, konsultacija, prekių pristatymas į darbo vietą bei sąmatos sudarymas. 

Kapitalinis buto remontas, kosmetinis namo remontas, buto remontas, remonto paslaugos, buto atnaujinimas
vonios kapitalinis remontas