Vidaus apdaila ir remonto paslaugos

Profesionali meistrų komanda gali įrengti ir atnaujinti bet kokio tipo būstą – butą, namą, kotedžą, komercinę patalpą, biurą, ofisą. Siūlome remonto ir statybos paslaugas, vidaus apdailos darbus visoje Lietuvoje.

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos darbai : plytelių klijavimas, lubų ir sienų glaistymas ir dažymas, grindų dangos įrengimas,  grindjuosčių montavimas, kiti vidaus dekoro ir apdailos darbai. 

Kapitalinis remontas

Kapitalinis remontas : senos apdailos pašalinimas, nauja elektros ir santechnikos instaliacija, lubų ir sienų glaistymas ir dažymas, grindų įrengimas, vidaus durų keitimas, naujų prietaisų sumontavimas, reikalingi staliaus darbai ir kiti apdailos darbai pagal kliento poreikius. 

Vonios ir tualeto patalpa

Vonios ir tualeto kambario remontas : senos apdailos ir prietaisų pašalinimas, nauja santechnikos ir elektros instaliacija, hidroizoliacinio sluoksnio padarymas, plytelių klijavimas, lubų ir sienų glaistymas ir dažymas, naujų santechnikos prietaisų sumontavimas. 

Virtuvės remontas

Virtuvės remontas : senos apdailos pašalinimas, santechnikos ir elektros darbai, plytelių klijavimas, sienų ir lubų sutvarkymas, grindų klojimas, baldų montavimas, buitinės technikos pajungimas. 

Būsto įrengimas

Buto, namo, kotedžo įrengimas po dalinės apdailos : lubų ir sienų apdaila, grindų dangos montavimas, durų įstatymas, elektros ir santechnikos darbai, staliaus darbai.